Rodzaj transportu forma płatności koszty wysyłki:
zamówienie 0 - 599 PLN
Kurier (DHL) przedpłata na konto 0,00
Kurier (DHL) za pobraniem 19,00
Odbiór osobisty przy odbiorze 0
Odbiór osobisty przedpłata na konto 0

  1. Odbiór osobisty. W przypadku gdy chcą Państwo odebrać zamówiony towar osobiście w naszej siedzibie (ul. Batorego 5, 43-300 Bielsko Biała ;>Pon - Pią, w godz: 9:00 - 17:00) - po wcześniejszym potwierdzeniu dostępności wszystkich zamówionych produktów przez sklep uzywanywosek.pl (telefon, e-mail) - płatność za zamówienie następuje:
  • Gotówką
  • Przelewem (przelew musi zostać zaksięgowany na naszym koncie przed odbiorem)

Wysyłka za granicę kraju. Nie wysyłamy zamówień poza granicę RP.

  1. Kurier DHL- czas dostawy. Z reguły zamówiony towar trafia do Państwa już następnego dnia od daty wysyłki - jeśli jest to dzień powszedni. Wyjątkiem może tu być gorący okres przedświąteczny.
  2. W chwili odbioru towaru od kuriera, klient jest zobowiązany sprawdzić stan opakowania przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania, lub taśmy zabezpieczającej należy spisać protokół szkody, oraz jak najszybciej skontaktować się pracownikiem sklepuuzywanywosek.pl. Wszelkie reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie po dostarczeniu protokołu reklamacyjnego.
  3. Towar wysyłamy w dniu zakupu o ile wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie do godziny 13.00. W przypadku wysyłki za pobraniem liczy się czas złożenia zamówienia.
  4. W sporadycznych przypadkach może się zdarzyć iż system informatyczny błędnie wskaże ilość dostępnego towaru. W takim przypadku zamówienie zostanie natychmiast zrealizowane po uzupełnieniu stanu magazynowego.